לפרטים נוספים:

טיח צבעוני SWI

טיח צבעוניאתם מעוניינים שהבית שלכם יהיה המרשים ביותר שיש, הן חיצונית והן פנימית. ברור לכם, באותה מידה, שלא מעט משתנים ירכיבו את משוואת המראה של הבית. אין צל של ספק שאחד הרכיבים החשובים ביותר, מהבחינה הזו, הוא טיח. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מעוניינים להעניק טוויסט לבחירה הזו, ובוחרים שאת קירות או תקרות הבית שלהם יפאר טיח צבעוני. לפניכם המאפיינים העיקריים של טיח צבעוני, יתרונותיו וטיפים חשובים בבחירתו.

 

על היופי שבצבע: מהו טיח צבעוני?

טיח צבעוני במחיר מצויין, כידוע, הוא חומר הגמר העיקרי שמשמש כיום בבנייה. המדובר הוא במלט, המהווה תערובת של חומר מליטה ואגרגט דק (סיד או חול, לרוב), ואשר מושם ככיסוי חיצוני או פנימי על קירות או תקרה המבנה. תפקיד מרכזי של הטיח הוא איטומו ובידודו של המבנה, אך, כאמור, יש לו גם לא מעט מעלות אסתטיות. טיח צבעוני כולל את אלה בדיוק, והוא למעשה מונע את הצורך להפוך את הצביעה למורכבת: אם במצב המסורתי הטיח האפור ייצבע רק לאחר השמתו, טיח צבעוני הופך את המשימה לפשוטה פי כמה. יחד עם זאת, ניתן להוסיף טיח על שליכט קיים או שכבת צבע קודמת.

היתרונות המרכזיים של טיח צבעוני

המעלה הבסיסית של הטיח היא, כמובן, אסתטית ביסודה: הוא פשוט משדרג באופן מיידי את מראה הבית. תורמת לכך העובדה שניתן לבצע התאמה של מספר גוונים של טיח צבעוני, ואף להתאים אותם למאפיינים העיקריים האחרים של הבית או המבנה. זאת ועוד, המראה המתקבל, בסופו של יום, מיוחד בכל קנה מידה, ונראה מרשים הרבה יותר מאשר בעת ביצוע של עבודת הטיח והצביעה באופן נפרד.

טיח צבעוני - כך משפרים את מראה הבית באמצעות

על מנת שכל היתרונות שהוזכרו יבואו לידי ביטוי, הצעד המרכזי ביותר שיש לעשות הוא לבחור חברה מקצועית העוסקת בייצור ובשיווק של שליכט אקרילי/טיח צבעוני מחיר. על מנת ללמוד על טיבה של החברה, מומלץ לתת את הדעת על מספר מאפיינים עיקריים: ראשית, לוודא כי היא אכן מפוקחת על ידי מכון התקנים הישראלי, ושהמוצרים שלה מחזיקים בתו תקן. צעד אחר הוא סקירה של מעגל הלקוחות של החברה – ככל שהוא רחב יותר, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי (חנוית לחומרי בניין), כך סביר שהיא מחזיקה במוניטין חיובי יותר.

חדשות

מבצעים מיוחדים אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ לצבעי SWI צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון 048411350
"חברתנו גאה להשיק בחנויות מיתוג חדש לצבעי SWI" .
"חברתנו שמחה לבשר על רכישת מערכת אוטומטית ליצור שליכט צבעוני ". 

מפת הגעה


מבצעים

שליכט אקרילי | טיח צבעוני | שליכט צבעוני | שליכט צבעוני מחיר | טיח צבעוני מחיר | שליכט אקרילי מחיר

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש באתר

כל הזכויות שמורות לקבוצת SWI בע"מ © 2014