לפרטים נוספים:

שליכט אקרילי - 04-8411350

שליכט אקרילילא צריך להיות מומחה לבניין כדי לדעת שהטיח הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל בית או מבנה. אלא שיש מושגים אשר לגביהם הבהירות רחוקה מלהיות מוחלטת. כזה בדיוק הוא המונח שליכט אקרילי, שנכנס לתמונה פעמים רבות על ידי גורמים בתחום השיפוצים והבניה. כדי לסבר את האוזן, המדובר הוא באחד הטרנדים החמים ביותר בעולם הבניה כיום. אז מהו בדיוק שליכט צבעוני? ומהם היתרונות שלו?

 

כל הסיבות להעדיף שליכט אקרילי

שליכט, ברמה הכללית, הוא שכבת ציפוי המושמת על קירות, הן פנימיים והן חיצוניים. השליכט נועד להביא ל"החלקה" של המשטח שמתקבל בעבודת הבניה, כשמבחינה מעשית הוא יושם בצורה של מריחה, ייבוש ושפשוף, שהופכים אותו לחלק ככל שניתן. בין הסוגים השונים של שליכט, נחשב שליכט אייפל לאחד הנפוצים ביותר. המאפיין העיקרי של שליכט מהסוג הזה הוא ששכבת הציפוי כוללת בתוכה גם דבקים, שתורמים לעמידות (כפי שנראה בהמשך) ואף מסייעים במילויים של סדקים במשטח. שליכט אקרילי מחיר מצויין, נחשב לפתרון אסתטי במלוא מובן המילה, והם מגיעים במגוון עצום של גוונים או סגנונות.

יתרונות מרכזיים נוספים של שליכט אקרילי

מעבר ליתרון האסתטי, לא ניתן להתעלם גם מהעמידות הרבה שלו. השליכט כמעט ואינו סופח אליו מים, כשגם הלכלוך אינו נדבק אליו. כתוצאה, המדובר הוא בציפוי עמיד מאד, שיביא לכך שהגוון והצורה יישארו כפי שהם גם שנים קדימה. השליכט מותאם במיוחד למזג האוויר הישראלי, ואינו מושפע מקרינת השמש – מכאן, השימוש הרב שנעשה בו לציפוי חיצוני של מבני מגורים. זמן העיבוד הארוך כולל בתוכו מעלה נוספת, ולו מכיוון שהוא הופך את העבודה עם החומר, עד להשגת הטקסטורה בה מעוניינים, לפשוטה הרבה יותר.

שליכט אקרילי - כך משדרגים את הבית

על מנת שאותו שליכט אקרילי מחיר מצויין, יבצע את עבודתו נאמנה, נדרש שייצורו ייעשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר המוכרים כיום בתחום. זו גם הסיבה שחברות המייצרות או משווקות שליכטים חייבות להיות תחת פיקוחו המלא של מכון התקנים הישראלי, ומוצריהן צריכים להחזיק בתווי התקן הרלוונטיים. מומלץ לבדוק את המוניטין של החברה שעומדת מאחורי השליכט האקרילי, ולוודא כי היא אכן מחזיקה בניסיון רב שנים בתחום.

חדשות

מבצעים מיוחדים אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ לצבעי SWI צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון 048411350
"חברתנו גאה להשיק בחנויות מיתוג חדש לצבעי SWI" .
"חברתנו שמחה לבשר על רכישת מערכת אוטומטית ליצור שליכט צבעוני ". 

מפת הגעה


מבצעים

שליכט אקרילי | טיח צבעוני | שליכט צבעוני | שליכט צבעוני מחיר | טיח צבעוני מחיר | שליכט אקרילי מחיר

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש באתר

כל הזכויות שמורות לקבוצת SWI בע"מ © 2014