לפרטים נוספים:

סופר גרניט 1114 SWI

בעל תו תקן C2TE

שימושים עיקריים: 
הדבקת אבן טבעית וגרניט פורצלן,הדבקת פסיפס וקרמיקה כחיפוי חיצוני לכל סוגי המבנים עפ"י המותר בתקן הישראלי,הדבקת ריצוף על ריצוף ישן יש לסרק את הדבק על התשתית וחובה למרוח את גב האריח על מנת שתהיה הדבקה טובה בשיטת "רטוב על רטוב".


יתרונות:
 
קל ליישום ובעל עבידות גבוהה וזמן עבודה נוח , חוזק הדבקה גבוה ביותר, שומר על תכונותיו בשינויים טרמיים , מתאים לכל סוגי האריחים וסוגי התשתיות: קירות בטון,בלוק שחור,איטונג ופנלים,אין החלקת אריחים בזמן ההדבקה. זמן פתוח כ-30 דקות.


כושר כיסוי:
 
שק דבק 25 ק"ג לכיסוי 4-5 מ"ר.


הכנת התשתית:
 
נקה היטב את התשתית מחלקי בטון וטיח רופפים,אבק,לכלוך,שומנים,צבע ומכל גורם העלול להפריע להדבקה טובה. לוודא שהרקע מסוגל לשאת את כל שכבות הטיח , דבק אריחים ,והאריחים עצמם . סוגי התשתית המתאימים הם בטון יצוק , בלוקים רגילים , לבני איטונג , סיליקט , טיח צמנטי , ולוחות צמנט בורד. התשתית צריכה להיות ישרה , נקייה מאבק , שמנים , חלקים , רופפים , וצבע מתקלף , רקע ליישום הינו בטון,מדה מתפלסת,טיח,בלוק שחור,בלוק לבן,ובלוק פומיס,ניתן ליישום ע"ג ריצוף קיים,עפ"י תקן 1655 חלק 1 יש לוודא כי חוזק הרקע יהיה לפחות 0.3 מגפ"ס לאריחי פסיפס או אריח עד גודל 9.5/9.5 ס"מ וכן לפחות 0.5 מגפ"ס לאריח קרמיקה עד גודל 33/33 ס"מ.


הכנת הדבק:
 
יש לערבל שק דבק עם 6-7 ליטר מים נקיים , נותנים לתערובת היבשה לשקוע כמה דקות ומערבלים עד שמתקבלת עיסה אחידה ,עדינה ונקייה מגושים,לאחר המתנה של 5-10 דקות מערבלים שוב והדבק מוכן לעבודה.


יישום:
 
יש למרוח שכבה דקה של הדבק בעזרת כף החלקה על התשתיות , על השכבה הראשונה יש למרוח שכבה שנייה בעזרת כף משוננת בזווית של 45 מעלות כלפי המצע ,

עומק השן המומלצת עפ"י עובי האריח . בהדבקה ע"ג חומת בטון או אריחים  גדולים , חובה למרוח את גב האריח ולטלטל בזמן ההנחה , שטח הכיסוי חייב להגיע לפחות ל-85 אחוז מגב האריח , יש לוודא אחת לעשרה אריחים ע"י שליפת האריח שרק הונח .השאר פוגות פתוחות של מינימום 3 מ"מ לפי סוג וגודל האריח ולאחר כ-48 שעות יש למלא ברובה אקרילית משוריינת תוצרת אייפל.לקבלת רמת גמישות משופרת יש להוסיף קנקן 5 ק"ג של תוסף אקרילי מרוכז לכל שק כתחליף למים.


אזהרות:
 
טמפ' המים המוספים לא תעלה על 35 מעלות צלזיוס , טמפ' העבודה 5-35 מעלות.

הדבקת האריחים תיעשה על הדבק המסורק כל עוד לא התייבש ולא נוצר קרום.

להקפיד לא ללכת על הריצוף לפחות 24 שעות או להזיז דברים כבדים כשבועיים לאחר העבודה.

יש למרוח את גב האריח ואת התשתית להידבקות טובה יותר.למניעת התייבשות החומר בכלי יש לערבב את הדבק כל 15-20 דקות.אין להוסיף מים לתערובת כאשר החומר התייבש.

הדבקת האריחים תיעשה עפ"י תקן 1555 של מכון התקנים הישראלי.


אחריות:
 
אחריות המפעל מוגבלת לחומר בלבד ואינה כוללת יישום שאינו ע"פ ההוראות היצרן.

חיפוש בקטלוג

חדשות

מבצעים מיוחדים אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ לצבעי SWI צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון 048411350
"חברתנו גאה להשיק בחנויות מיתוג חדש לצבעי SWI" .
"חברתנו שמחה לבשר על רכישת מערכת אוטומטית ליצור שליכט צבעוני ". 

מפת הגעה


שליכט אקרילי | טיח צבעוני | שליכט צבעוני | שליכט צבעוני מחיר | טיח צבעוני מחיר | שליכט אקרילי מחיר

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש באתר

כל הזכויות שמורות לקבוצת SWI בע"מ © 2014