לפרטים נוספים:

טיח גבס לממ"ד 1003 SWI

טיח פנים על בסיס גבס לבן ליישור והחלקת קירות פנים, מתאים לדרישות תקן 3970

תכונות:

 טיח גבס אינו נסדק ואינו מתכווץ מתקבל קיר לבן וחלק, בעל נראות בגימור גבוה מוכן לשימוש בתוספת מים בלבד ניתן ליישום מעובי 3 מ"מ עד 70 מ"מ מיושם בשיטה המכנית, בהתזה בקצב מהיר מסייע בויסות האקלים בדירה סופג אנרגיה ללא שברים.

שימושים:

טיוח תקרות וקירות בכל סוגי הבניינים, מתאים לקירות בטון, ולכל סוגי הבלוקים.

הכנת השטח:

יש להקפיד על 28 יום מסיום יציקת הבטון. יש לדאוג לכך שהשטחים המיועדים להדבקה ישרים ומתאימים למתוכנן. יש להסיר שכבות חלשות, בליטות וגופים זרים וכל גורם אחר העלול לגרום לכשל בהדבקה, יש לקצץ חוטי קשירה, ולהגן על זיון הנראה לעין במישור הקיר מפני שיתוך. כמו כן, יש לנקות ניקוי יסודי של התשתית מאבק, לכלוך, שמן תבניות, שמן שרוף, גריז וחלקים רופפים, בעזרת לחץ מים ו/או מים ושפשוף במטאטא כביש קשיח. יש לשים רשת יוטה במקומות הנחוצים, כגון: חיבור בין קורת בטון לבלוק. יש ליישם על גבי תשתית הבטון אייפל סופר פריימר ללא דילול בעזרת מברשת/רולר, כמפורט בהוראות היצרן על אריזת המוצר. מיד לאחר יישום הפריימר, יש ליישם את טיח הגבס כל עוד הפריימר דביק בדיקת אצבע, ולא יאוחר מ-12 שעות לאחר מריחת הפריימר.

אופן השימוש:

בצורה ידנית: תחילה, שופכים כ-12 ליטר מים לתוך מכל ערבול נקי, לאחר מכן שופכים את מלוא תכולת השק באופן הדרגתי 25 קילו, ומערבלים במערבל מכני במשך כ-3 דקות עד לקבלת עיסה הומוגנית ונטולת גושים. ממתינים כדקה, ומערבלים שנית במשך 30 שניות. משלב זה החומר מוכן לעבודה. יישום הטיח נעשה בעזרת כף טייחים וסרגל. החלקה תבוצע על ידי מרית מאלג'. בצורה מכנית: יש להתאים את כמות המים למכונה, כך שעיסת טיח הגבס המותזת לא תגלוש מהקיר ולא תהיה סמיכה מדי. יש להתיז את הטיח בצורה אופקית בניצב לקיר. מרחק ההתזה מהקיר צריך להיות כזה שמאפשר קבלת שכבה אחידה ורציפה. המרחק המומלץ מהקיר הוא כ-15-10 ס"מ. מריחת הטיח מתבצעת עם סרגל אלומיניום בצורתh  באורך 8.1 מטר. בשלב זה יש למרוח את הטיח ולקבל שכבה אחידה בעובייה על ידי מילוי חוסרים והסרת עודפים, על מנת לשלוט על עובי הטיח ולקבל קיר ישר במיוחד. מומלץ לעבוד עם פרופיל מיאק מתוצרת טמבור בכדי לחסוך בטיח. החלקת הטיח נעשית לאחר ייבוש מלא של הטיח במשך 24 שעות. יש למרוח טיח גבס בעובי של כ-2 מ"מ על גבי הטיח הקיים, להמתין כ-15-10 דקות, ולשפשף את הטיח עם ספוג בתנועות סיבוביות )ניתן לקבוע את תחילתו של שלב זה על ידי הנחת אצבע על פני הטיח(. מיד לאחר סיום השפשוף, יש להחליק את הטיח עם מאלג'. להחלקה סופית וקבלת פני שטח חלקים במיוחד, חוזרים על פעולה זו תוך הרטבה של הטיח בעזרת ספוג טבול במים. לאחר יבוש מלא של הטיח כשבוע ימים, יש ליישם סופר פריימר ומעליו צבע אקרילי אייפל קריל 2000 מתוצרת אירלנד פלס.

דגשים:

יש לאחסן המוצר במקום יבש ומוצל. אין ליישם טיח גבס מתחת לגובה הפאנל. יש לוודא שאין מגע ישיר בין הריצוף וטיח הגבס. אין לערבב חומרים על בסיס צמנט עם מוצר זה. ביישום טיח על גבי תקרות חלקות, יש להתייעץ עם המחלקה טכנית . ביישום טיח בחדרים רטובים, יש לקבל ייעוץ והדרכה מהחברה. יש לבצע את העבודה בהתאם להוראות התקנים הרלבנטיים, כפי שמשתנים מעת לעת יש לעיין בהוראות הדף הטכני של כל מוצר הנזכר בהוראות השימוש.

אחסון וחיי מדף:

יש לאחסן את המוצר במקום מוצל ומאוורר היטב. החומר מתאים לשימוש עד 9 חודשים מתאריך הייצור, כשהוא מאוחסן באריזתו המקורית ובתנאים המומלצים.

אזהרות והוראות בטיחות:

לא למאכל. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. יש להימנע ממגע בעור ובעיניים. במקרה של מגע בעיניים, יש לשטוף מיד במים במשך 15 דקות לפחות, ולפנות לייעוץ רפואי. לקבלת הוראות הבטיחות המלאות יש לעיין באריזת המוצר או בגליון הבטיחות.

כלליות:

אסור לערבב חומר זה עם חומרים שלא הומלצו על ידינו במפורש. יש לעיין בדף הטכני של המוצר קודם לשימוש בו. טרם ביצוע העבודה, יש לפנות לנציגי החברה לצורך קבלת הנחיות ומפרט טכני. אין לעשות שימוש במוצר בטמפרטורה מתחת ל 5 מעלות או מעל 35 מעלות. אחריות המפעל מוגבלת לטיב החומר בלבד, ואינה כוללת יישום שאינו על פי הוראות היצרן המצוינות על גבי השק, ואינה באה במקום אחריות המבצע. כל המידע הנ"ל הוא בגדר המלצה בלבד, הניתנת על סמך מיטב ניסיוננו והידע שברשותנו. על המבצע לבדוק התאמה לצרכיו, ולוודא ביצוע נאות של כל העבודה על פי התקנים המקובלים, וכן לקבל הדרכה של נציג מחלקת ההדרכה באתר העבודה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את הנתונים וההמלצות ללא הודעה מוקדמת. על המבצע חלה האחריות להתעדכן בשינויים מעת לעת. יש לעגן המוצר היטב בעת ההובלה.

חיפוש בקטלוג

חדשות

מבצעים מיוחדים אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ לצבעי SWI צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון 048411350
"חברתנו גאה להשיק בחנויות מיתוג חדש לצבעי SWI" .
"חברתנו שמחה לבשר על רכישת מערכת אוטומטית ליצור שליכט צבעוני ". 

מפת הגעה


שליכט אקרילי | טיח צבעוני | שליכט צבעוני | שליכט צבעוני מחיר | טיח צבעוני מחיר | שליכט אקרילי מחיר

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש באתר

כל הזכויות שמורות לקבוצת SWI בע"מ © 2014