לפרטים נוספים:

שליכט בגר 1005 SWI

שכבה צמנטית עדינה להחלקת תשתית טיח צמנטי ו/או בטון. מיועד לעובי דק של עד 5 מ"מ

לשימוש פנים/חוץ, מיוחד להחלקת קרניזים בבנייה חדשה ומתאים לחדרי ממ"דים ומקלטים

 

 

תכונות:

מתאים לדרישות התקן הישראלי 1920 חלק 1 וחלק 2 מתאים לתקן ת"י 1414 ות"י 5075 לממ"ד מוכן לשימוש בתוספת מים בלבד קל ליישום ובעל זמן עבידות משופר.

 

שימושים:

שכבת גמר לטיח לממ"ד 84 להחלקת קירות בטון ותקרות, פנים וחוץ במידת הצורך, ניתן להגיע עד כ-5 מ"מ עובי בשתי שכבות .

 

הכנת השטח:

יש להקפיד על 28 יום מסיום יציקת הבטון. יש לדאוג לכך שהשטחים המיועדים להדבקה ישרים ומתאימים למתוכנן. יש להסיר שכבות חלשות, בליטות וגופים זרים וכל גורם אחר העלול לגרום לכשל בהדבקה, יש לקצץ חוטי קשירה. כמו כן, יש לנקות את השטחים משמן, גריז, אבק, מלחים ומי צמנט, ולסתום חורים. יש לשטוף את התשתית במהלך 24 שעות לפני תחילת העבודה במים בלחץ גבוה.

 

הכנת התערובת:

תחילה, שופכים כ- 7-6 ליטר מים לתוך מכל ערבול נקי, לאחר מכן שופכים את מלוא תכולת השק באופן הדרגתי 20 קילו , ומערבלים במשך כ-3 דקות עד לקבלת עיסה הומוגנית ונטולת גושים. ממתינים כדקה, ומערבלים שנית במשך 30 שניות, עד לקבלת תערובת אחידה וללא גושים. אופן היישום: יש למרוח שכבה אחידה על גבי התשתית בעזרת מאלג' מרית ולהמתין שעתיים עד ארבע שעות כתלות במזג האוויר. יש למרוח שכבה שניה עד 4 מ"מ עובי כולל עד לקבלת קיר חלק ומוכן לצבע. יש לאשפר את החומר 3 ימים ברציפות מסיום היישום. לאחר יבוש סופי ניתן לצבוע באייפל קריל 2000 תוצרת אירלנד פלס.

 

דגשים:

אין להותיר השפכטל חשוף ויש ליישם שכבת צבע עליון בגמר הביצוע בקירות פנים יש ליישם אייפל קריל או אייפל סופר סיד ובקירות חוץ אייפל קריל 2000 התצרוכת עלולה להשתנות כתלות בסוג התשתית וטיבה ואופן היישום. במערכת לממ"ד כאשר נדרש לשריין בעזרת רשת פיברגלאס עמידה באלקאלי את שכבת הבגר 1005, מטביעים את הרשת בשכבה הראשונה של הבגר 1005 גודל החור של הרשת יהיה  2.8 מ"מ על 2.8 מ"מ יש ליישם את הרשת בשכבת הבגר הראשונה ולאחר מכן ליישם שכבה שנייה כגמר סופי .לייעוץ בנושא מערכת הצבע המתאימה מעל בגר יש לפנות למחלקת ההדרכה של אירלנד פלס  צבעים גמישים אינם מתאימים למערכת זו .

 

אחסון וחיי מדף:

יש לאחסן את המוצר במקום מוצל ומאוורר היטב. החומר מתאים לשימוש עד 9 חודשים מתאריך הייצור, כשהוא מאוחסן באריזתו המקורית ובתנאים המומלצים.

 

אזהרות והוראות בטיחות:

לא למאכל. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. יש להימנע ממגע בעור ובעיניים. במקרה של מגע בעיניים, יש לשטוף מייד במים במשך 15 דקות לפחות, ולפנות לייעוץ רפואי. יש להשתמש בכפפות מגן ובמשקפי מגן או במגן פנים מתאימים. לקבלת הוראות הבטיחות המלאות יש לעיין באריזת המוצר או בגליון הבטיחות .

 

הערות כלליות:

אסור לערבב חומר זה עם חומרים שלא הומלצו על ידינו במפורש. יש לעיין בדף הטכני של המוצר קודם לשימוש בו. טרם ביצוע העבודה, יש לפנות לנציגי החברה לצורך קבלת הנחיות ומפרט טכני. אין לעשות שימוש במוצר בטמפרטורה מתחת ל 5 מעלות או מעל 35 מעלות. אחריות המפעל מוגבלת לטיב החומר בלבד, ואינה כוללת יישום שאינו על פי הוראות היצרן המצוינות על גבי השק, ואינה באה במקום אחריות המבצע. כל המידע הנ"ל הוא בגדר המלצה בלבד, הניתנת על סמך מיטב ניסיוננו והידע שברשותנו. על המבצע לבדוק התאמה לצרכיו, ולוודא ביצוע נאות של כל העבודה על פי התקנים המקובלים, וכן לקבל הדרכה של נציג מחלקת ההדרכה באתר העבודה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את הנתונים וההמלצות ללא הודעה מוקדמת. על המבצע חלה האחריות להתעדכן בשינויים מעת לעת. יש לעגן המוצר היטב בעת ההובלה.

חיפוש בקטלוג

חדשות

מבצעים מיוחדים אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ לצבעי SWI צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון 048411350
"חברתנו גאה להשיק בחנויות מיתוג חדש לצבעי SWI" .
"חברתנו שמחה לבשר על רכישת מערכת אוטומטית ליצור שליכט צבעוני ". 

מפת הגעה


שליכט אקרילי | טיח צבעוני | שליכט צבעוני | שליכט צבעוני מחיר | טיח צבעוני מחיר | שליכט אקרילי מחיר

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש באתר

כל הזכויות שמורות לקבוצת SWI בע"מ © 2014